Zbiórka darów dla Ukrainy

Utworzono dnia 02.03.2022, 20:00
KOCHANI,
zbiórka darów dla Ukrainy w naszej szkole - SP7 nadal trwa....
W ciągu jednego dnia okazaliście tyle serca i hojności, że korytarz zapełnił się po brzegi. Rada Rodziców dołączyła do zbiórki organizując kiermasz słodkości. Całkowity dochód, który osiągnął niebagatelną sumę 4200,50 zł, został przeznaczony na zakup niezbędnych środków tj. środki medyczne, higieniczne, żywność dla ludzi i zwierząt, baterie itp., które zostały przekazane jako dary dla Ukrainy. Tutaj należą się ogromne podziękowania dla Rodziców, którzy czynnie wsparli kiermasz przygotowując słodkości oraz za pomoc przy sprzedaży.
Wczoraj wszystkie rzeczy zostały spakowane i dużym transportem tj. samochodem dostawczym wypełnionym pod sufit i 3 autami osobowymi zapełnionymi po brzegi, przekazane do ZHR, gdzie większa część ponownie wyruszyła w drogę na front ukraiński.
Dary nadal spływają do naszej placówki. Ponownie szykujemy kolejny transport z przeznaczeniem całkowitym dla Ukrainy.
Mamy też pod swoja opieką rodziny Ukraińskie, staramy się w tych dramatycznych dla nich chwilach być dla nich opoką oraz podstawowym zabezpieczeniem.
W piątek Samorząd Szkolny organizuje kiermasz, gdzie także cały dochód zostanie przekazany na wsparcie naszych Sąsiadów.
„Człowiek został stworzony dla człowieka aby człowiek pomagał człowiekowi”
BRAWO WY!!!